W krainie krakowiaka – Dominika i Michał

To były niezapomniane 3 dni w podkrakowskiej Trzebini. Czułem się jak wśród dawno nie odwiedzanej rodziny. Sympatyczna atmosfera, nienaganna gościna i wspaniali ludzie sprawiły, że mogłem idealnie skupić się na pracy… Co tu więcej pisać, przeczytajcie referencje i zobaczcie zdjęcia.

Referencje:

„Szczerze mówiąc trudno jest opisać wrażenia, które towarzyszą każdemu kto ogląda zdjęcia zrobione przez Adama. Jednak z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że są one niezapomniane. Od momentu gdy zobaczyliśmy dzieło Adama zdjęcia naszych znajomych wydają nam się po prostu przeciętne 😉 W czasie uroczystości i na sesji plenerowej nie było mowy o stresie, Adam wie jak rozładować niepotrzebne napięcie. Jako fotograf ma wyjątkowo dobre oko i potrafi uchwycić ulotne chwile. Jego zdjęcia opowiadają historie konkretnych bohaterów. Dla Adama najważniejsza jest jakość ujęć a nie ich ilość, choć zapewniamy, że obejrzenie reportażu zajęło nam całkiem sporo czasu 😉 Dzię-ku-je-my!
Dominika i Michał – 20.08.2011″

Zapraszam na reportaż


Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia ślubna i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Autor postu:Adam Szachtsznajder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *