Mustang i Paulina z Łukaszem

fotograf lubin

Jednym z pierwszych reportaży Ilonki w tym roku był ślub cywilny fantastycznej pary Pauliny i Łukasza w Lublinie. Do urzędu przyjechali moim ulubionym legendarnym Mustangiem. Ich przybycie wzbudziło ogromne zainteresowanie spacerujących mieszkańców.

Już na spotkaniu czułem, że plener będzie wyjątkowym wydarzeniem. I się nie pomyliłem. Zaczęliśmy od nagłej zmiany planów i szybkiego wyścigu po mieście (tak to jest jak rodzina spieszy się na samolot a okazuje się, że mamy ze sobą ich portfele 🙂 a później napięcie już tylko rosło 🙂 Ostatecznie postawiliśmy na spontaniczność i takie oto efekty uzyskaliśmy 🙂

PS: Do ślubu Mustangiem a na sesji spotkaliśmy konia „Elvisa”, przypadek? Nie sądzę! Niech żyje rock’n’roll!

I jeszcze świeżutkie referencje:

Fotografia jest to profesja wymagająca niesamowitej wrażliwości, kreatywności i talentu. Oglądając portfolio Ilonki i Adama odnaleźliśmy wszystkie te cechy. Ich fotografie niezwykle nas ujęły, miały w sobie pewien magnetyzm – miały duszę. Podjęliśmy decyzję o współpracy niemalże od razu. Dzięki cudownej atmosferze, pomysłowości i spontaniczności sesja w plenerze okazała się niezwykłą przygodą! Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za piękną pamiątkę jaką są nasze zdjęcia. Z radością i wzruszeniem będziemy spoglądać na nie wspominając najważniejsze chwile w naszym życiu!!! Dziękujemy 🙂 Paulina i Łukasz.

fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia ślubna i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Autor postu:Adam Szachtsznajder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *