Monika i Pan Podporucznik

artwedding.pl

Monikę i Adama znam już od kliku lat i mogłem obserwować ich rozkwitającą miłość. Adama obowiązku służbowe nierzadko wystawiały na próbę czasu ich związek, ale dla nich liczyło się tylko uczucie. Chyba od początku nadawaliśmy na tych samych falach, bo tuż po zaręczynach zarezerwowali z dużym wyprzedzeniem termin, a ja bardzo się ucieszyłem, że to właśnie mi powierzyli wykonanie zdjęć.

Zapraszam do lektury pięknych referencji oraz na kilka zdjęć z reportażu i pleneru.

„Adama po raz pierwszy spotkaliśmy w 2010 roku na ślubie naszych przyjaciół. Od tamtego czasu został on zdecydowanym faworytem naszego castingu na najlepszego fotografa (co najmniej w Europie), bo jako bardzo wymagająca para doszliśmy do wniosku, że tylko taka osoba będzie w stanie wykonać zdjęcia ślubne, które spełnią nasze oczekiwania. Adam w pełni wykonał swoje zadanie i musimy szczerze przyznać, że efekt jego pracy jest dla nas ogromnym zaskoczeniem (oczywiście pozytywnym). Do momentu obejrzenia naszych zdjęć nic nie było w stanie nas przekonać, że jeden człowiek mając do dyspozycji kilka ?cudów techniki? jest w stanie zatrzymać czas. Nie wiemy w jaki sposób to zrobił, ale z pełną świadomością oświadczamy -?dał radę?. Zdjęcia są rewelacyjne, oddają atmosferę i uczucia panujące w czasie ich wykonywania, a do tego wszyscy wyglądają na nich tak dobrze, że ciężko jest powstrzymać się od ciągłego oglądania. Poza tym Adam jest mega sympatycznym, miłym, dowcipnym, uśmiechniętym facetem i w 100% profesjonalnym fotografem z którym współpraca to czysta przyjemność. Wybór Adama to gwarancja przepięknych zdjęć, uwiecznienia niezwykłych momentów, a jeżeli chodzi o plener – wspaniałej zabawy;-) Zdecydowanie polecamy!!!”

fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia ślubna, Referencje i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Autor postu:Adam Szachtsznajder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *