Agnieszka, Wojtek i Chorwacja

Obiecany materiał z pleneru oraz reportażu Agnieszki i Wojtka, małżeństwa które zaraziło nas miłością do Chorwacji. Po powrocie z ostatniego wspólnego wyjazdu nad Adriatyk postanowili założyć blog crolove.pl na który serdecznie zapraszam.

Tymczasem zachęcam do przeczytania referencji i obejrzenia zdjęć:

„Długo przed naszym ślubem rozpoczęliśmy poszukiwania fotografa, który jak najlepiej uwieczniłby ten wielki dzień w naszym życiu. Cieszymy się, że trafiliśmy na Adama. Już podczas pierwszego spotkania Adam zaskoczył nas charyzmą, mnóstwem pomysłów i indywidualnym sposobem podejścia. Dało się odczuć jego duże zaangażowanie. W czasie powstawania zdjęć wielką role odgrywa atmosfera pracy, relacje w trakcie ich tworzenia, niewidoczność w czasie trwania ceremonii i wesela, umiejętność wychwycenia emocji. To wszystko, a nawet więcej odnaleźliśmy we współpracy z Adamem. W czasie całego dnia spędzonego z nim mogliśmy liczyć na luźną atmosferę, profesjonalizm i poświęcenie. A do tego plener przerósł nasze oczekiwania. Tak się szczęśliwie złożyło, że wraz z małżonką Iloną postanowili spędzić z nami swój urlop w Chorwacji. To stworzyło okazję do wykonana cudownych zdjęć plenerowych nad Adriatykiem, do których sięgamy codziennie. Pewne jest jedno. Gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać fotografa, z pewnością byłby nim Adam! Z czystym sumieniem polecamy Adama!” Agnieszka i Wojtek

A zdjęcia po rozwinięciu wpisu

Plener zrealizowany w Split i Omis w Chorwacji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia ślubna, Referencje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Autor postu:Adam Szachtsznajder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *