Nowe referencje

Dziś pragnę pochwalić się nowymi referencjami od Agnieszki i Jarka, bardzo sympatycznej i ciepłej pary. Uwielbiam fotografować ludzi, od których z daleka emanuje miłość, radość i pozytywna energia. Aga i Jarek do takich osób należą 🙂

Referencje:

„Mieliśmy sporą zagwozdkę ze znalezieniem odpowiedniej osoby, gdyż postawiliśmy sobie za punkt honoru znaleźć kogoś kto będzie odbierał z nami na tych samych falach…i z polecenia dostaliśmy numer do Adama. Podczas spotkania zaskoczyło od razu więc zdecydowaliśmy się 😉 Z Adamem czuliśmy się na maska swobodnie, podobnie jak goście – którzy dodatkowo byli zachwyceni dostępna galerią internetową już od poniedziałku po weselu!:-) Jego profesjonalizm, szeroko rozumiane ogarnięcie tematu a przede wszystkim niezwykła pasja zaowocowała przepięknymi pamiątkami z tego dnia, na które dosłownie nie możemy się napatrzeć…(zresztą nie tylko my:-) Adamie – bardzo dziękujemy, jesteśmy pewni że nikt inny nie spełnił by naszych oczekiwań na 110% – a Tobie się udało…:-) Pozdrawiamy Aga i Jarek”


Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia ślubna, Referencje i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Autor postu:Adam Szachtsznajder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *