Na dobry początek sezonu 2012…

Już jutro rozpoczynamy sezon ślubny 2012. Z odświeżonym sprzętem, nowymi pomysłami i duuużym zapasem energii zaczynamy tegoroczną pracę.

Na doby początek sezony małe wspomnienie wspaniałej pary Pauliny i Jarka oraz referencje od nich:

Adam…hmm trudno znaleźć słowa, które opisałyby jego talent, umiejętności i osobowość. Człowiek bardzo ciepły, zawsze uśmiechnięty z pozytywną energią:) a do tego bardzo pracowity. Zdjęcia zapierające dech w piersiach!! Po prostu rewelacyjne i niestandardowe ujęcia. Upamiętnione są wszystkie ważne chwile naszego wesela, wszyscy goście mają swoje osobiste zdjęcie – na prawdę Adam nie próżnuje podczas całego przyjęcia, jest zawsze i wszędzie, tylko czyha na odpowiedni moment żeby zrobić zdjęcie:) Udowodnieniem tych słów są nasze albumy!! Oglądając zdjęcia ciało przechodzą ciarki, a w oku kręci się łza ze wzruszenia i podziwu. Praca z Adamem to czysta przyjemność i niezapomniane chwile. DZIĘKUJEMY i POLECAMY z pełną odpowiedzialnością:):) Paulina i Jarek


Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia ślubna, Referencje i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Autor postu:Adam Szachtsznajder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *