Magda i Rafał

fotografia ślubna

Myślę, że w tym wypadku referencje, jakie otrzymałem od Magdy i Rafała mówią wszystko:

Nie ma większej przyjemności niż spotkać kogoś, kto kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem. W dodatku, kiedy jest przy tym profesjonalistą, to praca z nim jest już prawdziwym szczęściem. Decydując się na wybór Ciebie na naszego fotografa ślubnego, wiedzieliśmy, że zdjęcia będą kapitalne, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Jak Ty to zrobiłeś, że uchwyciłeś tyle cudownych momentów będąc praktycznie niezauważalnym?! Jesteś Artystą ? Magikiem. Bo jak ubrać w słowa, te wszystkie zaskoczone spojrzenia, piękne uśmiechy czy śmieszne gesty, które dla nas zatrzymałeś w obiektywie Twojego aparatu? Jakbyś patrzył naszymi oczami i czuł naszym ?podwójnym? sercem. Mogliśmy się czuć się przy Tobie swobodnie, bo jesteś przesympatycznym człowiekiem z mistrzowskim okiem. Jeszcze raz dziękujemy, że byłeś z nami w ten uroczysty dzień!

Zapraszam na skrócony reportaż i plenerfotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna Afotografia ślubna fotografia ślubna

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia ślubna, Referencje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Autor postu:Adam Szachtsznajder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *