Magda, Przemek i mecz o wszystko

Tak wyglądała strefa kibica na weselu Magdy i Przemka 🙂 16 czerwca 2012. To był dla Polski mecz o wszystko, niestety przegrany z Czechami.

Ale dla Magdy i Przemka był to najszczęśliwszy dzień w ich życiu, a porażka naszej drużyny na Euro 2012 zupełnie nie przeszkodziła w zabawie 🙂

Poniżej referencje, skrócony reportaż i kilka zdjęć z pleneru

„Są takie momenty w życiu, w których chcielibyśmy, aby czas stanął w miejscu. Ślub zdecydowanie do takich należy, a Adam potrafi zatrzymać te ulotne chwile w niezwykły sposób. Zdjęcia są zachwycające, każde jedyne i niepowtarzalne doskonale odzwierciedlają ten nasz dzień. Zachwyt nasz i gości oglądających fotografie mówi sam za siebie. Na dodatek Adam jest nie tylko profesjonalistą w tym co robi, ale również niezwykle miłym i ciepłym człowiekiem. Każde zaś spojrzenie na jego dzieła będzie nam przypominać świetną współpracę. Dziękujemy raz jeszcze, szczególnie za niezapomniane plenery! Adam masz nasze wielkie TAAAK dla swojej pracy! Magda i Przemek 16.06.2012r.”


Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia ślubna, Referencje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Autor postu:Adam Szachtsznajder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *